Nuo 2020 m. mes esame oficialus partneris Schmelzmetall Deutschland GmbH, Vokietijos įmonės, Baltijos šalyse ir Ukrainoje. Schmelzmetall Deutschland GmbH, įkurtas 1959 m., įrodė save kaip pirmaujantis aukštos kokybės vario lydinių gamintojas, teikiantis geriausias sprendimus gamybos procesui savo klientams. Turėdami daugybę metų patirties vario lydinių gamyboje, mes turime gilų supratimą apie techninius procesus ir produkto savybes, leidžiantį pasiūlyti mūsų klientams tinkamiausius sprendimus. Mūsų profesionali komanda teiks reikalingą paramą ir konsultacijas, kad padėtų pasiekti jūsų siekiamus tikslus ir pasiekti aukščiausius kokybės standartus jūsų srityje.
Mūsų paslaugos yra plėtojamos siekiant atitikti net pačias sudėtingiausias pramonės sektoriuje veikiančių klientų reikalavimus. Tam, kad užtikrintume tikslų sprendimų plėtojimą, atitinkantį jūsų specifines poreikius, siūlome apsilankyti kliento vietoje, suteikdami galimybę rekomenduoti geriausią požiūrį, užtikrinantį sėkmingus rezultatus gamybos procese.
Suprantame, kad kiekvienas verslas ir kiekvienas projektas yra unikalus, todėl mūsų tikslas yra teikti asmenišką požiūrį kiekvienam klientui. Mūsų patyrusi komanda yra pasiruošusi bendradarbiauti su jumis, siekdama suprasti jūsų tikslus ir poreikius, atrasti geriausią jūsų įmonei tinkamą sprendimą.
Prašome susisiekti su mumis, ir mes greitai parengsime jums pasiūlymą.